Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >O společnosti
Hledání:

WINDOW HOLDING a.s.

Společnost Window Holding a.s. vznikla spojením a právní fúzí tří nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v České republice, čímž se stala největším výrobcem oken na českém trhu.
 
Během krátkého období dokázala společnost Window Holding zvýšit tržní podíl na tuzemském trhu a v současné době je jednou z nejlépe prosperujících okenářských společností v České republice.
 
Společnost prezentuje tři značky, a to Vekra, Otherm a TWW a může se pyšnit svými moderními závody v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a na Moravě v Zašové.

Využíváme sluneční energii

Společnost Window Holding a.s. v roce 2019 realizovala projekt Energetické úspory společnosti Window Holding a.s.

Instalace FVE – výrobní závod Husinec, který má za cíl snížit spotřebu elektrické energie, která je vyrobena z fosilních paliv.

Minimálně 80% elektrické energie vyrobené touto FVE bude spotřebováno ve výrobním závodě v Husinci.

Myslíme na ekologii

Projekt Energetické úspory společnosti Window Holding a.s., výrobní závod Husinec, má za cíl snížit spotřebu zemního plynu na  vytápění a přípravu teplé vody instalací kaskády nových kondenzačních kotlů na zemní plyn. Součástí projektu je i rekonstrukce osvětlení výrobní haly, která znamená významné snížení spotřeby elektrické energie.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

S přispěním fondů EU investujeme do zdravějšího životního prostředí. 

Zaručeně česká okna

Společnost Window Holding a všechny její značky VEKRA, OTHERM a TWW jsou certifikovány v programu ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA. Certifikát propůjčuje Asociace českých výrobců otvorových výplní pouze těm prověřeným výrobcům, kteří okna a dveře vyrábějí výhradně na území ČR a prodejcům, který výhradně prodávají jen takto registrovaná okna a dveře.

Projekt Zaručeně česká okna umožňuje zákazníkům orientovat se na trhu v ČR a pomáhá identifikovat spolehlivé výrobce, kteří jsou schopni dlouhodobě ručit za své výrobky a poskytnout kvalitní záruční i pozáruční servis.

Certifikáty ke stažení najdete na zde v sekci Dokumenty. 

VEKRA

VEKRA je vlajkovou značkou společnosti Window Holding a je považována za jedničku na českém trhu, na kterém existuje již více než 20 let. Značka Vekra představuje kompletní portfolio výrobků ze všech materiálů včetně hliníkových fasádních systémů a je zaměřena na koncového zákazníka. Obchodní síť této značky má více než 70 obchodních zastoupení po celé ČR

 
 
 
 

OTHERM

Značka OTHERM je důležitou součástí portfolia Window Holding a je jednou z vedoucích značek na trhu v oblasti plastových oken a dveří a reprezentuje i dřevěné a hliníkové otvorové výplně. Tato značka je prodávána prostřednictvím sítě externích obchodních partnerů, kterých je v současné době více než 80 po celé ČR. Značka OTHERM existuje na českém trhu více než 20 let a je nejsilnější značkou v regionu Jižní Čechy.
 
 
 
 
 

TWW

TWW (Top Wood Windows) má nezastupitelnou roli v portfoliu Window Holding jako prémiová značka dřevěných otvorových výplní. TWW je specialista pro zakázkovou i sériovou výrobu nejen klasických dřevěných, ale i špičkových dřevohliníkových oken a dveří. Existuje na trhu více než 20 let a je silnou značkou v regionu Morava Otvorové výplně této značky jsou prodávány prostřednictvím sítě externích obchodních partnerů, kterých je více než 70 po celé ČR.
 
 

O webu

Právě jste na webovém portálu www.windowholding.cz (dále jen „web“), na němž jsou prezentovány výrobky a služby naší společnosti za účelem jejich prodeje. Majitelem a provozovatelem webu je obchodní společnost Window Holding a.s. (dále jen „WH“). Obsah webu je chráněn autorským právem. Obsah webu je poskytován bez záruky a provozovatel neodpovídá za případné škody způsobené užíváním webu.

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň