Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  01. 07. 2015    Značka VEKRA buduje síť značkových prodejen

Praha Balabenka, Praha Smíchov, Brno, Ústí nad Labem, České Budějovice, Plzeň to je prvních šest značkových prodejen VEKRA, které jsme v posledních měsících nově otevřeli pro naše zákazníky.  V nejbližší době k nim přibude Ostrava, Hradec Králové a v plánu jsou ještě další krajská města. Nelze zapomínat na úspěšné působení značky na Slovensku. V Bratislavě se VEKRA přesune také do zbrusu nových prostor.

Značkové prodejny VEKRA mají také rozšířenou otvírací dobu do večerních hodin a přibyla i sobota. Více informací najdete zde.

Budování značkových obchodních zastoupení  VEKRA je významnou investicí. Značková obchodní zastoupení mají dostatečnou plochu, aby v nich mohl být představen rozšířený sortiment naší značky. Nově nabízené interiérové dveře a stylové venkovní a vnitřní stínění si vyžadují větší expozici. Tyto prvky jsou orientovány zejména na design a je nezbytné, aby zákazníci měli možnost si je prohlédnout a moci si tak lépe představit, jak budou vypadat u nich doma. Proto VEKRA prezentuje desítky velkých vzorků všech svých produktů v nejrůznějších provedeních, aby inspirovali zákazníky, kteří si chtějí vylepšit své bydlení.

 


„Chceme, aby si návštěvníci mohli naše výrobky osahat a vyzkoušet, pobavit se na místě s odborníkem, který jim odpoví na jejich otázky. Naší prioritou je spokojený a informovaný zákazník, který ví, proč si vybral právě naši značku,“ říká Jan Tušl, člen představenstva společnosti Window Holding a.s, kam spadá i VEKRA a dodává: „Okna a dveře ovlivní kvalitu bydlení na dlouhou dobu, i to je důvod, proč jejich výběru zákazníci věnují stále větší pozornost.“

Vzorkové prodejny VEKRA jsou vybaveny také některými zajímavými prezentacemi vlastností našich výrobků. Nechybí zde praktická ukázka zvukově izolačních oken, voděodolnost a odolnost proti nárazu. „Naše zákazníky často trápí například venkovní hluk a nevědí přesně, jak jim mohou nová okna pomoci. Na obchodním zastoupení VEKRA Balabenka si mohou nyní i prakticky vyzkoušet, jaký komfort bydlení jim investice do protihlukových oken přinese,“ říká Aleš Kotěra, obchodní ředitel Window Holding a.s.

Vedle klasických oken a vchodových dveří z plastu, dřeva, dřevohliníku a hliníku, zde zákazníci uvidí i moderní stále žádanější prvky jako jsou velkoplošné HS Portal – zdvižně posuvné dveře pro bezbariérové spojení terasy či zahrady s obytným prostorem, a to ve dřevohliníkovém i plastovém provedení. Interiérové dveře, novinka v nabídce VEKRA, budou zastoupeny i ukázkami méně tradičních řešení dveří v interiéru a možnostmi designu na míru.

Značkové obchodní zastoupení VEKRA – přijďte a proměňte svůj byt.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2017
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň