Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  20. 08. 2015    Startují PODZIMNÍ AKCE našich značek VEKRA a OTHERM.

Největší český výrobce oken a dveří připravil na podzim již tradiční akce. Ještě než začnou první zimní mrazíky, můžete s našimi značkami VEKRA či OTHERM stihnout vyměnit stará netěsnící okna za nová.

Zlepšete si komfort svého bydlení ještě dříve, než se zima zeptá, co jste dělali v létě.

VEKRA by chtěla letos na podzim svým zákazníkům umožnit pořídit si nejenom nová okna a dveře, ale k nim za výhodných podmínek třeba i stylovou venkovní a vnitřní stínící techniku. Nebo si vybavit byt novými interiérovými dveřmi.
Šanci získat bonus je do konce října 2015.U z načky OTHERM na podzim 2015 nepadá jen listí. Podzimní slevy se letos týkají všech materiálů a profilových systémů oken na vchodových dveří.
Podzim bude provázet také řada inovací, designových novinek i rozšíření nabídky produktů obou značek.

U značky VEKRA, která má největší síť vlastních vzorkových prodejen v ČR si můžete novinky prohlédnout na nových značkových prodejnách ve velkých městech v ČR. Dvě nové značkové prodejny VEKRA v Praze a další v Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem a nově připravovaná značková prodejna v Ostravě a také na Slovensku v Bratislavě, to jsou místa, kde si můžete udělat obrázek o tom, co VEKRA nabízí. „Nové značkové prodejny VEKRA by měly přinést zákazníkům i inspiraci, jak je možné spojit vysoce funkční prvky se špičkovým designem,“ říká marketingový ředitel Window Holding a.s. Petr Fulín.

Seznamte se s novinkami a využijte šance pořídit si za výhodných podmínek špičkové produkty VEKRA a OTHERM. Kontakty na vzorkovny a prodejce najdete na stránkách našich značek.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2017
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň