Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  05. 05. 2010    Ekolist.cz

Akce obou značek byly zahájeny 8. března. OTHERM nabízí svým zákazníkům plastová okna vybraných profilů se slevou až 50 %. Vybírat mohou z 5komorových profilů BASIC v bílé barvě a OMEGA v provedení dekor a půl dekor v barvě horská borovice. Jedná se o výprodej stávajících skladových zásob tohoto sortimentu, profily zůstávají v nabídce i nadále.

Značka TOP WOOD WINDOWS poskytuje dotaci až 35 % na nová termookna s trojsklem, která mohou ušetřit domácnosti na energiích až 10 000 Kč za rok.

„V rámci akce budou dodrženy standardní dodací lhůty 4 až 6 týdnů. Reklamní kampaň probíhá v tištěných a rozhlasových médiích. Setkat se s ní můžete například v regionálních denících Vltava Labe Press a na rozhlasových stanicích Rádio Blaník Jižní Čechy, Rádio OK a Rádio Kiss Hády. Obě jarní akce budou ukončeny 22. dubna 2010,“ uvedla Klára Soukupová, Trade Marketing Manager.

OTHERM má ve své stálé nabídce plastová okna a dveře, hliníkové i dřevené otvorové výplně. Kvalita výrobků a technologických procesů je potvrzena certifikátem jakosti ISO 9001:2000. Životnost produktů značky OTHERM se pohybuje v řádech mnoha desítek let, 5letá záruka je proto samozřejmostí.

Značka TWW představuje ve svém produktovém portfoliu dřevěná a dřevohliníková eurookna a dřevěná originální termookna a dveře. Okna TWW splňují nároky na energeticky úsporné bydlení a díky unikátní povrchové úpravě mají i dlouholetou životnost.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826 , e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz
 
O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň