Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  12. 07. 2010    Bydlení Stavby Reality 07-08/2010

Hliníková okna a dveře vynikají nejen odolností
Na základě čeho se rozhodujete, když uvažujete o koupi nějakého výrobku? Podle značky, ceny, nebo designu? Doporučení známých? Patrně zohledňujete více faktorů, a to je v pořádku. Pečlivě zvážit různá pro a proti se vyplatí zejména u investic dlouhodobějšího charakteru. Patří sem i výběr vhodných oken a dveří do Vašeho bytu či domu.
 
Opravdu kvalitní okno či dveře vydrží mnoho let, navíc díky nízké tepelné prostupnosti snižují spotřebu energie za vytápění a tím šetří nejen životní prostředí, ale i Vaši peněženku. Díky výborným zvukově-izolačním vlastnostem navíc zabraňují pronikání hluku zvenčí. A vpotaz berme rovněž zvýšenou bezpečnost .
 
I ty nejnáročnější požadavky zákazníků plně uspokojí hliníková okna a dveře, které mají oproti klasickým plastovým či dřevěným oknům řadu výhod. Vsoučasnosti jsou „trendy“. Vyznačují se reprezentativním designem, životností až sto let, vynikající pevností a tvarovou stálostí. Díky profilaci bez tepelných mostů minimalizují tepelné ztráty.
 
V portfoliu VEKRA naleznete mj. hliníkový okenní systém FUTURA EXCLUSIVE se speciální konstrukcí, který dokáže uspokojit nejvyšší nároky na tepelnou izolaci, čímž garantuje značné úspory energie. Jde o tříkomorový systém, prostřední komora rámu a křídla je vyplněna izolačními pěnovými profily, součinitel prostupu tepla rámem tak dosahuje hodnoty Uf = 1,4 W/m2K. Nabízí i vyšší akustickou a tepelnou izolaci a těsnost, která je zajištěna velkoobjemovým vícekomorovým středovým těsnění. Stavební hloubka rámu činí 72 mm, stavební hloubka křídla 80 mm, pohledová šířka kombinace rám-křídlo 108 mm.
 
Dveřní systém FUTURA EXCLUSIVE obsahuje – v zájmu zvýšení tepelných úspor – speciální pěnovou izolaci, která je umístěna pod sklem. Prostřední komora je vyplněna tepelně-izolačním materiálem, i díky tomu součinitel prostupu tepla rámem pro dveře Uf = 1,8 W/m2K. Stavební hloubka dveřního rámu je 72 mm, pohledová šířka 147 mm a výška okopu 150 mm.
 
Okna a dveře FUTURA EXCLUSIVE jsou velice odolné a nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Volba hliníkových oken a dveří je však také známkou dobrého vkusu. Svým elegantním a nadčasovým designem výrazně oživí vzhled každé stavby, přidají jí na výjimečnosti a reprezentativnosti. Jsou vhodné pro rodinné i bytové domy.
 
VEKRA OKNA jsou nejznámější značkou otvorových výplní v České republice. Na samé špici se nachází v mnoha ohledech – ať už jde o kvalitu, dobrou cenu, použití špičkových materiálů i moderních výrobních technologií a v neposlední řadě detailně testované vlastnosti. Důležitá je i skutečnost, že se jedná o velkou a finančně stabilní společnost, která pro pravidelnou údržbu Vašich oken bude k dispozici i za dlouhou řadu let. Zakoupením těchto produktů podpoříte domácí ekonomiku i zaměstnanost, protože VEKRA OKNA se vyrábějí výhradně v České republice.
 

VEKRA se vyznačuje nadstandardním servisem i krátkými dodacími lhůtami, zaměstnává kvalifikované a zkušené montážní pracovníky. I v případě reklamace je vše vyřešeno rychle a k plné spokojenosti zákazníka. Více informací najdete na www.vekra.cz.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň