Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  20. 07. 2010    Dům a zahrada 8/10

Hliníkový okenní profil FUTURA EXCLUSIVE
Produktové portfolio značky VEKRA nabízí zákazníkům otvorové výplně zcelé řady materiálů. Mezi standardní a v současnosti preferované patří plast a dřevo. Stále větší oblibě se těší rovněž okna hliníková, a to pro svůj reprezentativní design, prakticky neomezenou životnost, vynikající pevnost a tvarovou stálost. Díky profilaci bez tepelných mostů minimalizují tepelné ztráty.
 
Značka VEKRA představuje hliníkový okenní systém FUTURA EXCLUSIVE se speciální konstrukcí, který dokáže uspokojit nejvyšší nároky na tepelnou izolaci, čímž také garantuje vyšší úspory energie. Prostřední komora rámu a křídla je vyplněna izolačními pěnovými profily, součinitel prostupu tepla rámem tak dosahuje hodnoty Uf = 1,4 W/m2K.
 
Nabízí i vyšší akustickou a tepelnou izolaci a těsnost, která je zajištěna velkoobjemovým vícekomorovým středovým těsnění. Svými neopomenutelnými přednostmi, mezi které patří bezúdržbovost a „nezničitelnost“, představuje řešení například pro frekventované budovy. Volba hliníkových oken a dveří je však také známkou dobrého vkusu. Svým elegantním a nadčasovým designem výrazně oživí vzhled každé stavby, přidají jí na výjimečnosti a reprezentativnosti.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň