Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  15. 08. 2010    Dům a bydlení 34/2010-Právo

Plastová okna VEKRA PREMIUM šetří energii i Vaši peněženku

Okna nejznámější české značky koupíte i na splátky

Jak poznáte opravdu kvalitní okna, která „jdou s dobou“, vyhovují současným trendům a zároveň budou zcela funkční i za mnoho let? Vyznačují se nízkou tepelnou prostupností a tím výrazně přispívají k úspoře energie za vytápění. Připočítejme výborné zvukověizolační vlastnosti, díky nimž do bytu či domu proniká minimum hluku zvenčí. Za zmínku stojí i kvalitní kování zajišťující vyšší bezpečnost Vašeho domova. A podstatný je také elegantní nadčasový design.

 
Nejpřísnější kritéria náročných zákazníků splňují plastová okna VEKRA PREMIUM. Stavební hloubku 90 mm doplňuje klasický vzhled s mírně zaoblenými hranami, vyváženými proporcemi a štíhlou pohledovou šířkou profilů. Profilový systém se šesti komorami, středovým těsněním a třemi těsnicími rovinami zajišťuje vynikající hodnoty tepelné i akustické propustnosti, spolehlivě brání průniku chladu, průvanu či vlhkosti. Pokročilé tepelněizolační vlastnosti podporuje rovněž speciální izolační vložka umístěná vrámu. Dva bezpečnostní rámové uzávěry v základní sadě kování garantují zvýšenou odolnost proti vloupání.
 
 
Okna VEKRA PREMIUM jsou vhodná zejména pro rodinné domy, a to i nízkoenergetické stavby. Nová okna ušetří dle propočtů odborníků zhruba 17 procent spotřeby energie. Při šetrném zacházení a nenáročné pravidelné údržbě (doporučuje se jednou ročně ošetřit kování) vydrží až 50 let. Co když se Vám však na jejich koupi momentálně nedostávají finanční prostředky nebo nechcete vynakládat pracně našetřené úspory?

Okna VEKRA nyní pořídíte i na splátky. Jedinou investicí na počátku je složení částky ve výši 10 procent z celkové ceny oken a zbytek hradíte formou pravidelných měsíčních splátek. Například objednáte-li si okna pro Váš rodinný domek za 75000 korun celkem, zaplatíte 7500 a měsíční splátky po dobu 72 měsíců budou dosahovat výše od 1320 korun. Konkrétní parametry úvěru, tedy délku splácení apod., ve spolupráci s renomovaným finančním ústavem přizpůsobíme na míru Vašim možnostem a preferencím.

 
Značka VEKRA působí na trhu již více než 18 let a je součástí společnosti Window Holding, české jedničky mezi výrobci otvorových výplní . Vysoká kvalita produktů, příznivá cena, použití špičkových materiálů i moderních výrobních technologií jsou pro nás samozřejmostí. Poskytujeme profesionální služby včetně nadstandardního servisu, zaměstnáváme kvalifikované a zkušené montážní pracovníky.
 
 
Nemusíte na nic čekat a okna VEKRA máte hned, bez značné počáteční investice tak získáte špičková okna, která Vám pomohou šetřit výdaje za energii. Podrobnější informace najdete na www.vekra.cz nebo nás prosím kontaktujte na infolince 800183572.
Popisek kobrázku profilu VEKRA PREMIUM:

Součinitel prostupu tepla rámu i křídla svýztuhou Uf = 0,9 W/m2K, součinitel prostupu tepla celým oknem Uw = 0,6 W/m2K (při použití izolačního trojskla)


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň