Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  17. 08. 2010    Pěkné bydlení 9/2010

VEKRA PREMIUM – plastová okna, která šetří energii

Prémiová okna nejznámější české značky koupíte i na splátky

Jak poznat opravdu kvalitní okna? Vyznačují se nízkou tepelnou prostupností a tím výrazně přispívají k úspoře energie za vytápění. Připočítejme výborné zvukověizolační vlastnosti, díky nimž do bytu či domu proniká minimum hluku zvenčí. A za zmínku stojí i kvalitní kování zajišťující vyšší bezpečnost Vašeho domova.

Nejpřísnější kritéria náročných zákazníků splňují plastová okna VEKRA PREMIUM. Profilový systém se šesti komorami, středovým těsněním a třemi těsnicími rovinami zajišťuje velmi nízké hodnoty tepelné i akustické propustnosti, spolehlivě brání průniku chladu, průvanu či vlhkosti. Výborné tepelněizolační vlastnosti podporuje rovněž speciální izolační vložka umístěná vrámu. Dva bezpečnostní rámové uzávěry vzákladní sadě kování garantují zvýšenou odolnost proti vloupání.

 
Součinitel prostupu tepla rámu i křídla svýztuhou Uf = 0,9 W/m2K, součinitel prostupu tepla celým oknem Uw = 0,6 W/m2K (při použití izolačního trojskla). Okna VEKRA PREMIUM jsou tak vhodná i pro nízkoenergetické stavby a využití vrámci programu Zelená úsporám.
 
 
Jde o investici, která se rozhodně vyplatí – vždyť nová okna ušetří zhruba 17 procent spotřeby energie. Co když se Vám však na jejich koupi momentálně nedostávají finanční prostředky nebo nechcete vynakládat pracně našetřené úspory?
 
 
Okna VEKRA nyní pořídíte i na splátky. Jedinou investicí na počátku je složení částky ve výši 10procent zcelkové ceny oken a zbytek hradíte formou pravidelných měsíčních splátek. Například objednáte-li si okna pro Váš rodinný domek za 75000 korun celkem, zaplatíte 7500 a měsíční splátky po dobu 72 měsíců budou dosahovat výše od 1320 korun. Konkrétní parametry úvěru, tedy délku splácení apod., pochopitelně přizpůsobíme na míru Vašim možnostem a preferencím.
 
 
Značka VEKRA působí na trhu již více než 18 let a je součástí společnosti Window Holding, české jedničky mezi výrobci otvorových výplní . Vysoká kvalita produktů, příznivá cena, použití špičkových materiálů i moderních výrobních technologií jsou pro nás samozřejmostí. Poskytujeme profesionální služby včetně nadstandardního servisu, zaměstnáváme kvalifikované a zkušené montážní pracovníky.
 
 
Nemusíte na nic čekat a okna VEKRA máte hned, bez značné počáteční investice tak získáte špičková okna, která Vám pomohou šetřit výdaje za energii. Podrobnější informace najdete na www.vekra.cz nebo nás prosím kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800183572.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň