Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  12. 08. 2010    Bydlení Stavby Reality 09/2010

Plastová okna VEKRA PREMIUM představují produkt vycházející vstříc i požadavkům náročných zákazníků. Profilový systém se šesti komorami, středovým těsněním a třemi těsnicími rovinami zajišťuje velmi nízké hodnoty tepelné i akustické propustnosti, spolehlivě brání průniku chladu, průvanu či vlhkosti. Výborné tepelněizolační vlastnosti podporuje i speciální izolační vložka umístěná vrámu. Dva bezpečnostní rámové uzávěry vzákladní sadě kování garantují zvýšenou odolnost proti vloupání.

 
 
Chcete přesná čísla? Součinitel prostupu tepla rámu i křídla svýztuhou Uf = 0,9 W/m2K, součinitel prostupu tepla celým oknem Uw = 0,6 W/m2K (při použití izolačního trojskla). Okna VEKRA PREMIUM jsou tak vhodná i pro nízkoenergetické stavby a lze je pořídit vrámci programu Zelená úsporám. Při šetrném zacházení a nenáročné pravidelné údržbě (doporučuje se jednou ročně ošetřit kování) vydrží až 50 let.
 
 
Jde o investici, která se rozhodně vyplatí – vždyť nová okna ušetří dle propočtů odborníků zhruba 17 procent spotřeby energie. Co když se Vám však na koupi kvalitních oken momentálně nedostávají finanční prostředky nebo nechcete vynakládat úspory?
 
 
Okna VEKRA nyní můžete zakoupit i na splátky. Jedinou investicí na počátku je složení částky ve výši 10procent zcelkové ceny oken a zbytek hradíte formou pravidelných měsíčních splátek. Například objednáte-li si okna pro Váš rodinný domek za 75000 korun celkem, zaplatíte 7500 a měsíční splátky po dobu 72 měsíců budou dosahovat výše od 1320 korun. Konkrétní parametry úvěru, tedy délku splácení apod., pochopitelně přizpůsobíme na míru Vašim možnostem a preferencím.
 
 
Značka VEKRA působí na trhu již více než 18 let a je součástí společnosti Window Holding, české jedničky mezi výrobci otvorových výplní . Vysoká kvalita produktů, příznivá cena, použití špičkových materiálů i moderních výrobních technologií a vneposlední řadě detailně testované vlastnosti jsou pro nás samozřejmostí. Poskytujeme profesionální služby včetně nadstandardního servisu, zaměstnáváme kvalifikované a zkušené montážní pracovníky.
 
 
Nemusíte na nic čekat a prémiová okna VEKRA získáte rychle, bez značné počáteční investice tak můžete sjejich pomocí začít šetřit energii. Podrobnější informace najdete na www.vekra.cz nebo nás prosím kontaktujte na infolince 800183572.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň