Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  27. 08. 2010    Katalog Bydlet v panelu 2010-2011

Kvalitní plastová okna se vyznačují nízkou tepelnou prostupností a tím výrazně přispívají k úspoře energie za vytápění. Připočítejme výborné zvukověizolační vlastnosti, díky nimž do bytu či domu proniká minimum hluku zvenčí. Za zmínku stojí i kvalitní kování odolné proti vypáčení okenního křídla. Adůležitý je rovněž elegantní nadčasový design.

 
Všechny uvedené požadavky – a mnoho dalších – splňují plastová okna VEKRA. Značka VEKRA působí na trhu již více než 18 let a je součástí společnosti Window Holding, české jedničky mezi výrobci otvorových výplní . Vysoká kvalita produktů, příznivá cena, použití špičkových materiálů i nejmodernějších výrobních technologií jsou samozřejmostí. Společnost poskytuje profesionální služby včetně nadstandardního servisu, zaměstnává kvalifikované a zkušené montážní pracovníky.
 
 
Výměna starších oken (v řadě panelových domů ještě původních), které již dostatečně netěsní a celkově nevyhovují současným požadavkům z hlediska tepelné a akustické izolace, za okna nová se nepochybně vyplatí. Experti spočítali, že nová okna ušetří zhruba 17 procent spotřeby energie, což v případě panelového domu s 20 bytovými jednotkami a roční zaplacené částce za dodávky tepla ve výši 432000 korun může za rok činit úsporu více než 70000 korun. Nemluvě o výhodách pokročilé zvukové izolace moderních oken zejména v místech s rušným provozem.
 
 
Nejen koncoví zákazníci, ale i bytová družstva a společenství vlastníků mohou využít možnosti pořízení oken na splátky, kterou jim VEKRA nabízí ve spolupráci s firmou ESSOX, poskytovatelem spotřebních úvěrů. Tímto způsobem lze financovat projekty výměny oken až do hodnoty jednoho milionu korun. Jedinou počáteční investicí je složení akontace alespoň ve výši deseti procent pořizovací ceny oken, úroková sazba se řídí podle aktuální RPSN (roční procentní sazby nákladů). Sjednání úvěru je velmi jednoduché, lze tak učinit ve více než 70 značkových prodejnách VEKRA po celé republice.
 
 
Doba splácení a další parametry úvěru mohou být přizpůsobeny aktuálním možnostem a preferencím konkrétního BD nebo SVJ. Například zůstaneme-li u modelového příkladu domu s 20 byty – při koupi oken v celkové hodnotě 743158 korun, složení počáteční zálohy ve výši 20 procent (tj. 148632 korun) a době splácení 72 měsíců bude činit měsíční splátka 11015 korun (poznámka: jde o orientační propočet, který se může měnit dle RPSN).
 
 
Pořízení oken VEKRA na splátky je možné kombinovat i s žádostí o dotace v rámci programu Zelená úsporám. O konkrétních možnostech a případném postupu podrobně seznámí zástupce BD a SVJ odborní konzultanti ve značkových prodejnách VEKRA nebo na níže uvedených kontaktech.
 
 
Window Holding a.s.

Sokolovská 651/136a, 186 00 Praha 8

infolinka: 800 183572

www.windowholding.cz , www.vekra.cz


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň