Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  27. 08. 2010    web - Žena-podnikatelka

Pořízení nových oken a odstranění starších, které již dostatečně netěsní a celkově nevyhovují současným požadavkům z hlediska tepelné a akustické izolace, je pro mnoho zákazníků zcela logickým krokem.

 
VEKRA nyní vychází vstříc těm z nich, kteří momentálně nemají k dispozici dostatečnou finanční hotovost nebo nechtějí vynakládat našetřené úspory. A platí to i v případě bytových družstev, nedisponujících dostatečnými finančními prostředky např. ve fondu oprav.
 
 
Dle zkušeností firmy VEKRA z tisíců projektů pro Zelenou úsporám ušetří nová okna zhruba 17 procent spotřeby energie, což v modelovém případě domu s 20 bytovými jednotkami a roční faktuře za dodávky tepla ve výši 432 000 korun může za rok činit úsporu více než 70 000 korun. Nemluvě o výhodách pokročilé zvukové izolace nových oken zejména v blízkosti ulic s rušným provozem.
"Výměna starších oken za kvalitní nová se nepochybně vyplatí a zákazníci si to čím dál častěji uvědomují," prohlásil obchodní ředitel Jan Berger. "Přesto řada z nich váhá, rozhodnutí odkládá, čemuž se v dnešní ekonomicky nejisté době nelze příliš divit. Věříme, že díky možnosti koupě oken na splátky tato psychologická bariéra padne. A stejně tak ti, kteří staví nový dům, se nyní mohou rozhodnout pro koupi opravdu kvalitních oken, např. tak, že část pořizovací ceny zaplatí ihned a zbytek budou splácet."
 
 
Volba výše přímé platby (zálohy) je na zákazníkovi, přičemž do 100 000 Kč výše úvěru může využít možnosti uzavřít úvěrovou smlouvu bez přímé platby, tzn. financování projektu výměny oken formou úvěru pokryje plnou výši jeho hodnoty. Splátky úvěru si může zákazník rozložit až na 72 měsíců. Sjednání úvěru je velmi jednoduché a rychlé, celá záležitost se dá vyřídit během několika minut a lze tak učinit ve značkových prodejnách VEKRA, jichž je v celé republice více než 70. V každé z nich jsou k dispozici odborní konzultanti, schopni fundovaně poradit, sepsat ve spolupráci se zákazníkem potřebné formuláře a žádost o úvěr.
 
 
Ta je následně obratem on-line posouzena společností ESSOX s.r.o., která s VEKRA OKNA spolupracuje. Dobu splácení, výši splátek a další parametry úvěru lze přizpůsobit aktuálním možnostem a preferencím zákazníka, za výhodných podmínek je také možné se pojistit proti neschopnosti splácet.
 
 
Pořízení oken VEKRA na splátky je možné kombinovat s žádostí o dotace v rámci programu Zelená úsporám.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň