Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  10. 09. 2010    Ateliér otvorových výplní, izolací a vybavení staveb

TWW TOP TERMO – elegantní dřevěné okno, které šetří energii

Na Brněnských stavebních veletrzích 2010 představila společnost Window Holding, česká jednička mezi výrobci otvorových výplní, dřevěné okno TOP TERMO renomované značky TWW. Tento produkt přináší značné úspory energie bez nutnosti dalšího rozšiřování stavební hloubky a je proto vhodný zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy nebo objekty světšími prosklenými plochami.

 
Jedinečná konstrukce okenního profilu ze smrkového hranolu obsahuje speciálnívloženou vrstvu tepelné izolace. Izolační vlastnosti jsou navíc podpořeny dvojitým těsněním (dvoustupňově těsněná funkční spára), okno je standardně osazeno celoobvodovým kováním SIEGENIA AUBI se dvěmabezpečnostními uzávěry ve standardní výbavě smožností vyšších stupňů bezpečnosti. Vzákladním provedení je okno osazeno tzv. letním a zimním větráním, pomocí něhož lze řídit míru vyklopení křídla. Vdrážce křídla se nachází celoobvodové těsnění (v rozích pevně spojené a trvale pružné), úplné přerušení tepelného mostu zajišťuje eloxovaná hliníková termookapnice a okno má i přídavnou okapnici na křídle. Na přání zákazníka může být mezi skla umístěn termodistanční sklolaminátový nebo plastový rámeček SWISSPACER a TGI.
 
 
„Toto okno představuje ideální produkt pro zákazníky, kteří chtějí šetřit energii ať už sohledem na své peněženky nebo ochranu životního prostředí,“ vysvětluje Milena Symůnková, produktová manažerka Window Holding. „Jeho vlastnosti byly detailně testovány a optimalizovány pro použití vmoderních nízkoenergetických a pasivních domech, které se stávají stále populárnějšími.“
 
 
Vícevrstvá povrchová úprava zajišťuje optimální ochranu dřevěných ploch vystavených povětrnostním vlivům. Jedná se o třístupňový systém ochrany. Díky tomu může dřevěné okno při pravidelné a správně prováděné údržbě dosáhnout životnosti až sto let.
 
 
Okno TOP TERMO se stavební hloubkou 84 mm si můžete pořídit vprovedení Standard Termo, Luxus nebo Elegant. Okenní profil Standard Termo tvořílepené, podélně napojované smrkové dřevo, zatímco Luxus a Elegant nenapojované smrkové dřevo. Elegant je nabízen vdvoubarevném provedení (z venkovní strany odstíny dle RAL, interiérová strana bezbarvý lak), jeho součástí je i omezovač otevírání křídla na 90° a krytky kování.
 
 
Hodnota Uw celého okna činí 0,7 W/m2K (při použití standardního trojskla Ug = 0,5 W/m2K), respektive 0,61 W/m2K (při použití izolačního trojskla Ug = 0,4 W/m2K). Zvukový útlum Rw dosahuje hodnoty 33dB. Jde samozřejmě o produkt splňující požadavky na získání dotace zprogramu Zelená úsporám.
 
 
Dřevěná okna značky TWW se již od roku 1993 vyrábějí vmoderním závodě nacházejícím se vZašové u Valašského Meziříčí. TWW se zaměřuje na spolupráci sosvědčenými partnery, kteří disponují odbornými kompetencemi i zkušenými montážními a servisními pracovníky. Více informací najdete na www.twwokna.cz, nebo nás prosím kontaktujte na infolince 571751 301.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň