Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  20. 09. 2010    Dřevo&stavby 5/2010

Okno TWW TOP TERMO – ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy

 
Dřevěné okno TOP TERMO uznávané značky TWW přináší výrazné úspory energie bez nutnosti dalšího rozšiřování stavební hloubky. Je tak velmi vhodné právě pro nízkoenergetické a pasivní domy nebo objekty světšími prosklenými plochami.
 
 
Jedinečná konstrukce okenního profilu ze smrkového hranolu obsahuje speciální vloženou vrstvu tepelné izolace. Izolační vlastnosti jsou navíc podpořeny dvojitým těsněním (dvoustupňově těsněná funkční spára), okno je standardně osazeno celoobvodovým kováním SIEGENIA AUBI se dvěma bezpečnostními uzávěry ve standardní výbavě smožností vyšších stupňů bezpečnosti.
 
 
V základním provedení je okno osazeno tzv. letním a zimním větráním, pomocí něhož lze řídit míru vyklopení křídla. V drážce křídla se nachází celoobvodové těsnění (v rozích pevně spojené a trvale pružné), úplné přerušení tepelného mostu zajišťuje eloxovaná hliníková termookapnice a okno má i přídavnou okapnici na křídle. Na přání zákazníka může být mezi skla umístěn termodistanční sklolaminátový nebo plastový rámeček SWISSPACER a TGI.
 
 
Vícevrstvá povrchová úprava zajišťuje optimální ochranu dřevěných ploch vystavených povětrnostním vlivům. Jedná se o třístupňový systém ochrany, díky kterému může okno při pravidelné a správně prováděné údržbě dosáhnout životnosti až sto let.
 
 
Okno TOP TERMO se stavební hloubkou 84 mm si můžete pořídit v provedení Standard Termo, Luxus nebo Elegant. Okenní profil Standard Termo tvořílepené, podélně napojované smrkové dřevo, zatímco Luxus a Elegant nenapojované smrkové dřevo. Součástí provedení Elegant je i omezovač otevírání křídla na 90° a krytky kování.
 
 
Dřevěná okna TWW se od roku 1993 vyrábějí v moderním závodě nacházejícím se vZašové u Valašského Meziříčí. Značka TWW, která je součástí společnosti Window Holding, české jedničky na trhu otvorových výplní, se zaměřuje na spolupráci s osvědčenými partnery, kteří disponují odbornými kompetencemi i zkušenými montážními a servisními pracovníky.
 
 
Více informací najdete na www.twwokna.cz, nebo nás prosím kontaktujte na infolince 571751 301.
Popisek kobrázku okenního profilu:

Hodnota Uw celého okna činí 0,7 W/m2K (při použití standardního trojskla Ug = 0,5 W/m2K), respektive 0,61 W/m2K (při použití izolačního trojskla Ug = 0,4 W/m2K)


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň