Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Napsali o nás
Hledání:

novinka  09. 09. 2010    Rodinný dům 9/2010

Dřevo je materiál nanejvýš vhodný pro okenní výplně. Uveďme alespoň několik výhod: okna vyrobená zkvalitních druhů dřev výborně tepelně izolují a přitom „dýchají", zamezují pronikání hluku zvenčí, jsou vysoce odolná proti houbám a plísním, připočítejme i estetickou hodnotu a dlouhou životnost.

 
Všechny uvedené přednosti v sobě spojuje dřevěné okno TOP TERMO uznávané značky TWW. Přináší značné úspory energie bez nutnosti dalšího rozšiřování stavební hloubky a je proto vhodné zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy nebo objekty světšími prosklenými plochami.
 
 
Jedinečná konstrukce okenního profilu ze smrkového hranolu obsahuje speciální vloženou vrstvu tepelné izolace. Izolační vlastnosti jsou navíc podpořeny dvojitým těsněním (dvoustupňově těsněná funkční spára), okno je standardně osazeno celoobvodovým kováním se dvěma bezpečnostními uzávěry ve standardní výbavě smožností vyšších stupňů bezpečnosti.
 
 
V základním provedení je okno osazeno tzv. letním a zimním větráním, pomocí něhož lze ovládat vyklopení křídla. Vdrážce křídla se nachází celoobvodové těsnění (v rozích pevně spojené a trvale pružné), úplné přerušení tepelného mostu zajišťuje eloxovaná hliníková termookapnice a okno má i přídavnou okapnici na křídle. Na přání zákazníka může být mezi skla umístěn termodistanční sklolaminátový nebo plastový rámeček.
 
 
Vícevrstvá povrchová úprava zajišťuje optimální ochranu dřevěných ploch vystavených povětrnostním vlivům. Jedná se o třístupňový systém ochrany. Díky tomu může dřevěné okno při pravidelné a správně prováděné údržbě dosáhnout životnosti až sto let.
 
 
Hodnota Uw celého okna činí 0,7 W/m2K (při použití standardního trojskla Ug = 0,5 W/m2K), respektive 0,61 W/m2K (při použití izolačního trojskla Ug = 0,4 W/m2K). Zvukový útlum Rw dosahuje hodnoty 33dB. Jde samozřejmě o produkt splňující požadavky na získání dotace zprogramu Zelená úsporám.
 
 
Okno TOP TERMO se stavební hloubkou 84 mm si můžete pořídit vprovedení Standard Termo, Luxus nebo Elegant.
 
 
Více informací na www.twwokna.cz, nebo nás prosím kontaktujte na infolince 571751 301.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň