Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  01. 02. 2010    Expanze VEKRY na Moravu

Doposud byly klientům k dispozici prodejny v Brně na Nových Sadech a v Ostravě-Porubě. Prostřednictvím odkoupení podílu ve společnosti VEKRA Okna Morava získala společnost obchodní síť externího partnera. Síť obchodních zastoupení se rozšířila do dalších moravských měst. Jedná se o Blansko, dvě prodejny v Brně, dále Prostějov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc, Moravská Ostrava a Přerov. Přejatá obchodní zastoupení jsou dále rozšiřována nebo modernizována. V únoru otevřela VEKRA zcela novou prodejnu ve Zlíně, na Tř. 2. května 3070 – Podělky I, v obchodním domě DOMUS.

Jednotlivé prodejny prezentují rozsáhlou nabídku výrobků této značky včetně příslušenství a doplňků. Vystavené produkty si mohou zákazníci na místě fyzicky vyzkoušet. S výběrem vhodných řešení je připraven pomoci tým odborných konzultantů.

Společnost VEKRA nabízí svým zákazníkům kromě špičkových výrobků i profesionální služby. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí. Široké produktové portfolio této značky představuje řešení pro každou stavbu. V nabídce má plastové okenní výplně ve čtyřech různých řadách, dále rovněž hliníková a dřevěná okna a dveře různých profilů a barev. Vybírat můžete také z celé řady doplňků, jako jsou žaluzie, parapety, kování a kliky.

V současné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň