Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  01. 02. 2010    Největší prodejna VEKRA na Vysočině

První únor byl dnem oficiálního otevření největší prodejny VEKRA na Vysočině. Najdete ji v Jihlavě, na ulici Komenského 1363/34. Na celkové ploše větší než 150 m2 jsou vystaveny vzorky všech nabízených produktů a doplňků této značky, které si zákazníci mohou i na místě vyzkoušet.

S případnými dotazy jim poradí odborný personál. Pro děti zákazníků je k dispozici i dětský koutek. Jedná se o koncept obchodního domu, kam bylo přesunuto stávající obchodní zastoupení, které dosud sídlilo v menších prostorách Dělnického domu na Žižkově ulici, také v Jihlavě.

„Kromě komfortních prostor pro zákazníky tvoří prodejna i zázemí pro samotné zaměstnance, a to pro regionálního ředitele regionu Vysočina, manažera pro klíčové zákazníky v oblasti velkých zakázek, obchodního a technického poradce, odborné konzultanty a asistentky. Toto obchodní zastoupení je centrem celého regionu,“ uvedl Miroslav Filip, regionální ředitel.

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí pastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky, jako například žaluzie, parapety, kování a kliky. Společnost rovněž pečuje o své zákazníky prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky. Další prodejny budou otevřeny během měsíce března.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň