Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  01. 02. 2010    VEKRA nově ve Zlíně

První únor byl dnem oficiálního otevření nové prodejny VEKRA ve Zlínském kraji. Najdete ji přímo ve Zlíně, na Tř. 2. května 3070 – Podělky I, v obchodním domě DOMUS. Ve specializovaném komplexu nenachází prodejny, nabízející široký sortiment pro dům a byt. Umístění je pro zákazníky velmi atraktivní, na frekventované komunikaci, s dobrou možností parkování.

„Největší část prodejny tvoří showroom o ploše asi 120 m2, kde si mohou zákazníci výrobky prohlédnout a fyzicky i vyzkoušet. K dispozici je zde celá nabídka produktů značky VEKRA. S výběrem nejvhodnějších řešení pro jejich domovy pomohou klientům zkušení odborní konzultanti,“ doplňuje Miloslav Křivánek, regionální ředitel.

VEKRA svým širokým produktovým portfoliem představuje řešení pro každou stavbu. V nabídce této značky jsou plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Zákazník může vybírat také z celé řady doplňků, jako jsou žaluzie, parapety, kování a kliky. Společnost nabízí zákazníkům profesionální služby. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky. Další prodejny budou otevřeny během měsíce března.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň