Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  01. 03. 2010    Kampaň VEKRA prodloužena

Mediální kampaň VEKRA se rozběhla na konci ledna letošního roku, a to formou rozhlasového a televizního spotu, za současné podpory webových stránek značky. Kreativita kampaně a její propojení s tématem rodina a dětské otázky zaujaly skutečně velký počet lidí. K dnešnímu dni je na www.vekra.cz  zadáno 65 nových všetečných otázek dětí, na které VEKRA žádá jednoduché vyjádření od odborníků. Odborné odpovědi je možné sledovat na webových stránkách VEKRA, stejně jako diskutovat k tématům jednotlivých otázek.

V rámci samotné kampaně jsou nadále nabízeny sezónní slevy, prodej na splátky a především montáž za polovinu. VEKRA zaznamenala velmi kladné ohlasy, zájem zákazníků o realizaci montáží je vysoký. Z těchto důvodů bylo rozhodnuto akci prodloužit do konce března, s možností uplatnit montáž za polovinu až do konce května.

„Největší zájem o výměnu oken jsme zaznamenali v severních Čechách, dalším silným regionem byla Praha-jihozápad,“ uvádí Lenka Sabolčáková, Senior Brand Manager. „Zákazníci se mohou až do konce března obrátit na naši infolinku 800 777 666, kde v případě zájmu o sezónní slevy a montáž za polovinu zanechají svůj kontakt. Jsou kontaktováni do týdne od zadání poptávky na infolince,“ dodává.

Nabídky VEKRA mohou klienti využít až do 31. 3. 2010, kdy bude kampaň ukončena.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň