Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  01. 04. 2010    Znojmo má prodejnu VEKRA

1. dubna 2010 byla otevřena prodejna VEKRA ve Znojmě. Je situována na Náměstí Svobody 1548/5, v lokalitě mezi finančním úřadem a hokejovým stadionem. V těsné blízkosti je k dispozici bezproblémové parkování.

Nové obchodní zastoupení značky VEKRA na jihu Moravy, s rozlohou přibližně 60 m2, je vybaveno kompletním produktovým portfoliem, včetně doplňků, jako jsou žaluzie, parapety či sítě proti hmyzu. V rámci showroomu jsou prezentovány jednotlivé produkty, a to jak plastové a dřevěné, tak i hliníkové profily.

„Otevření prodejny je doprovázeno zaváděcí cenovou akcí. Každý zákazník, který s sebou přinese leták distribuovaný do schránek, obdrží za zadanou zakázku malý dárek,“ doplňuje Miroslav Filip, regionální ředitel.

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí plastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky. Společnost pečuje o své zákazníky i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň