Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  08. 04. 2010    VEKRA už i ve Žďáru nad Sázavou

V regionu Vysočina byly otevřeny další prodejny VEKRA. „Jedná se o realizaci strategie, jejímž cílem je kompletní pokrytí našeho regionu obchodními zastoupeními. Tímto se chceme co nejvíce přiblížit zákazníkům,“ vysvětluje Miroslav Filip, regionální ředitel. „V první fázi šlo o přestěhování centrály VEKRA na Vysočině a vybudování největší vzorkové prodejny v regionu v souladu s konceptem obchodního domu. Dalším krokem je otevření obchodního zastoupení ve Žďáru nad Sázavou začátkem dubna. Postupně bychom chtěli dosáhnout kompletního pokrytí. Zákazníci by tak měli najít VEKRU ve většině měst regionu,“ dodává.

Žďárskou prodejnu najdete na ulici Nádražní 464/33, na hlavní cestě mezi vlakovým, autobusovým nádražím a náměstím. Pro zákazníky je k dispozici showroom s plochou přibližně 65 m2 a také parkoviště. Prodejna je vybavena kompletním produktovým portfoliem VEKRA, prezentuje plastová, dřevěná i hliníková okna, vchodové dveře a kompletní příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety nebo předokenní rolety. V brzké době se připravuje rozšíření nabídky o nový hliníkový profil.

„Obchodní zastoupení ve Žďáru poskytuje zákazníkovi při jediné návštěvě ucelený soubor informací o produktech, s praktickou ukázkou konkrétních výrobků. Zajišťujeme i návrh řešení při realizaci energetických úspor dané nemovitosti,“ upřesňuje Miroslav Filip.

Otevření prodejny je doprovázeno zaváděcí cenovou akcí. Během měsíce března byly do schránek ve Žďáru nad Sázavou, Novém Městě na Moravě a v Bystřici nad Pernštejnem distribuovány letáky. Každý zákazník, který jej s sebou přinese a nechá si zpracovat nabídku, obdrží dárek.

Miroslav Filip ještě dodává: „Našich zákazníků si vážíme. Otevíráním dalších prodejen se snažíme o maximální pokrytí dané oblasti a zajištění lepší dostupnosti pro zákazníky. V regionu působí několik menších výrobců oken. Žádný však nemá dostatečné pokrytí.“

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí plastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky. Společnost pečuje o své zákazníky i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň