Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  12. 04. 2010    Miloš Veselý finančním ředitelem Window Holding

Nový finanční ředitel přišel do Window Holding z francouzského koncernu Saint-Gobain, v němž působil poslední čtyři roky na pozici finančního ředitele české pobočky Saint-Gobain Building Distribution CZ, sdružující značky Raab Karcher a Platforma. Předtím pracoval v Saint Gobain sedm let jako finanční ředitel pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Ke svým cílům ve společnosti Window Holding Miloš Veselý uvedl: „Klíčové je z mého pohledu zejména spolehlivě fungující účetnictví, implementace kontrolních mechanizmů a nastavení optimálního reportingu a kontrolingu.“

Miloš Veselý vystudoval Provozně ekonomickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Praze. Od roku 1990 pracuje v oblasti financí, od roku 1994 na postech finančního ředitele. Ve svém volném čase se nejraději věnuje čtení, cestování a potápění.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň