Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  15. 04. 2010    Rozšíření prodejny VEKRA v Teplicích

V regionu severní Čechy je zákazníkům k dispozici již sedm prodejen značky VEKRA. V Teplicích bylo 15. dubna znovuotevřeno obchodní zastoupení, které je nově rozšířeno o prostory vzorkovny. Přestože je umístěno mimo centrum města, na ulici Jankovcova 3240, je dobře dostupné a nabízí možnost parkování pro zákazníky.

„V rámci showroomu prezentujeme vzorky okenních profilů značky VEKRA, které si mohou zákazníci u nás vyzkoušet. Jsou zde zastoupena okna plastová, dřevěná i hliníková,“ doplňuje Roman Kubálek, ředitel obchodní sítě.

Nabídka značky je skutečně pestrá. Kromě oken může zákazník vybírat také ze sortimentu vchodových dveří a kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety, předokenní rolety a další. S výběrem, stejně jako s případnými dotazy je připraven pomoci odborný personál.

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí plastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky. Společnost pečuje o své zákazníky i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz  

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň