Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  26. 04. 2010    VEKRA otevřela prodejnu ve Valašském Meziříčí

Prodejna značky VEKRA ve Valašském Meziříčí se nachází v nové nákupní zóně sousedící s hypermarketem Tesco (Masarykova 671/33), Návštěvníci mohou využít velké parkoviště, místo je ale dobře dostupné i veřejnou dopravou. Ve Zlínském kraji se tak nachází již pět prodejen značky VEKRA – dvě ve Zlíně, další v Kroměříži, Uherském Hradišti a právě Valašském Meziříčí.

„Abychom podpořili zájem návštěvníků, nabízíme různé zaváděcí slevy. Věříme, že zákazníci si k nám nejen najdou cestu, ale budou se i vracet. A to jak díky vhodně zvolenému umístění prodejny, tak především pro kvalitní nabídku našich produktů a služeb,“ uvedl Jan Schauer, regionální ředitel. Otevření prodejny podpořila marketingová kampaň v regionálních rádiích a denících, do schránek občanů byly distribuovány letáky obsahující mj. informace o slevách.

Rozloha nově otevřené prodejny činí zhruba 60 m2. Zákazníci mohou vybírat z rozsáhlého sortimentu oken i dveří včetně kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety nebo předokenní rolety. K praktickému vyzkoušení je zde množství vzorků, mezi nimiž nechybějí nejprodávanější výrobky značky VEKRA, všechny profilové řady apod. S výběrem i případnými dotazy ochotně pomůže odborně vyškolený personál.

VEKRA na trhu vyniká nejen svým širokým produktovým portfoliem, v jehož rámci nabízí plastové okenní výplně, ale i hliníková a dřevěná okna a dveře v různých provedeních a barvách. Jeho neopomenutelnou součástí jsou rovněž doplňky. Společnost pečuje o své zákazníky i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí.

V současné době se značka VEKRA prodává na více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň