Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  22. 04. 2010    VEKRA, OTHERM a TWW na Brněnských stavebních veletrzích

Stánek společnosti Window Holding o celkové rozloze 312 m2 se nacházel v moderním pavilonu P brněnského výstaviště. Expozice značek VEKRA, OTHERM a TWW patřila v tomto pavilonu k nejnavštěvovanějším – zájem vzbudily slevové akce, ale i prezentace nových produktů.

Mezi novinkami vyniklo mj. dřevěné okno IV84 TOP TERMO značky TWW, které disponuje výjimečnými tepelně-izolačními vlastnostmi a je vhodné především pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech, dále dřevohliníkový systém TWW IV120 TRI nebo plastové okno VEKRA PREMIUM. Součástí expozice byly i posuvné dřevěné dveře – HS portály značky TWW, které poutaly pozornost svými rozměry (šířka 4 m, výška 2,78 m), či posuvné hliníkové dveře METALIC PATIO značky OTHERM, vyznačující se moderním designem a komfortním ovládáním.

„Účast na veletrzích splnila naše očekávání, i když reálné přínosy bude možné zhodnotit až s určitým časovým odstupem. Samotná propagace značek Window Holdingu byla rozhodně na vysoké úrovni,“ shrnuje obchodní ředitel Jan Berger. Návštěvníkům expozice bylo k dispozici 12 odborných konzultantů, dvě hostesky i šikovný barman míchající drinky.

Zatímco VEKRA se zaměřila na koncové zákazníky, u značek OTHERM a TWW bylo prioritou získání nových obchodních partnerů. V tomto směru se podařilo navázat řadu zajímavých kontaktů, po skončení veletrhů pokračují již konkrétní jednání.

Ústředním tématem letošního ročníku Stavebních veletrhů Brno 2010 byly možnosti úspory energií, které se prolínaly prakticky všemi expozicemi a byly diskutovány v rámci odborného doprovodného programu. Celé prestižní akce, jejíž součástí byly veletrhy IBF, SHK, MOBITEX a EDEN 3000, se zúčastnilo dohromady 1100 vystavovatelů z 18 zemí světa.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň