Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  08. 06. 2010    Window Holding plánuje navýšení tržního podílu a konsolidaci trhu

Společnost Window Holding, česká jednička na trhu otvorových výplní, která sdružuje značky VEKRA, OTHERM a TWW, připravila ambiciózní strategii, jejímž prostřednictvím přispěje ke konsolidaci dosud značně roztříštěného trhu oken v ČR a dále navýší svůj tržní podíl. Window Holding jakožto stabilní a finančně silný subjekt nabízí dosud konkurenčním subjektům možnost užší spolupráce.

 
Na českém trhu stavebních výplní působí v současnosti více než 350 výrobců. Mnozí z nich jsou silně ovlivněni krizí voboru stavebnictví a balancují na hranici přežití. Zejména menších regionálních výrobců otvorových výplní je na trhu nadbytek. Spolupráce se silným partnerem je pro ně možností, jak krizi překonat a vrátit se kúspěšnému podnikání.
 
 
Window Holding má zájem jednat o partnerství se zástupci přibližně 30 firem, jejichž obrat dosahuje 100 až 300 milionů ročně. Jednou z možností, které se nyní např. menším výrobcům oken naskýtají, je ukončit výrobu a soustředit se jen na prodej. „Máme k dispozici pět výrobních závodů v celé republice, díky čemuž jsme schopni těmto potencionálním partnerům nabídnout naše výrobní kapacity a oni se mohou plně věnovat prodejním aktivitám,“ uvedl Milan Rusnák, generální ředitel Window Holding.
 
 
„Window Holding svým partnerům nabízí prodej produktů značek VEKRA, OTHERM a TWW za velmi výhodných podmínek. K dispozici jim bude i propracovaný zákaznický servis a zkušení pracovníci zajišťující montáž či případné reklamace. Konkrétní podoba a intenzita vzájemné spolupráce se může lišit podle regionů i jednotlivých partnerů“, dodává Milan Rusnák.
 
 
Celkový objem trhu stavebních výplní v ČR dosáhl v loňském roce zhruba 14 miliard korun, ztoho obrat jedničky na trhu, společnosti Window Holding, činil 2,2 miliardy (tedy téměř 16procent). V následujících třech letech hodlá Window Holding navýšit svůj tržní podíl na 30procent a dosáhnout roční obrat pět miliard korun.
Pro více informací prosím kontaktujte:
 
 
Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
 
 
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň