Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  15. 06. 2010    Ve Svitavách otevřena nová prodejna VEKRA

VEKRA, nejsilnější domácí značka oken a dveří, rozšiřuje síť prodejen v Čechách i na Moravě. Snahou je přiblížit se zákazníkům a nabídnout jim značkové produkty a servis. Zákazníkům je nyní k dispozici i nově otevřená prodejna ve Svitavách.
 
 
Prodejna značky VEKRA ve Svitavách se nachází v Purkyňově ulici č. p. 203/57. Pro automobily návštěvníků je k dispozici přilehlé parkoviště, místo je ale dobře dostupné i veřejnou dopravou. Jde o první prodejnu VEKRA ve Svitavách a nejbližším okolí, nicméně ve východních Čechách tato značka zaujímá tradičně silné postavení a disponuje hustou sítí prodejen.
 
 
„Nabízíme různé zaváděcí slevy i prodlouženou záruku, ale nejpodstatnější je kvalita našich produktů a služeb. I proto nepochybujeme, že si k nám návštěvníci cestu najdou,“ prohlásil Pavel Kašpar, regionální ředitel.
 
Rozloha nově otevřené prodejny činí 60 m2. Zákazníci mohou vybírat z rozsáhlého sortimentu oken i dveří včetně kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety nebo předokenní rolety. Pro praktické vyzkoušení je zde řada vzorků – okna, dveře i balkonové sestavy. Konkrétně jde např. o plastové okno PREMIUM, dřevěné okno EURO IV78 či hliníkové okno ALU AA 720 HI plus, dále dřevěné dveře EURO IV68 nebo balkonovou PVC sestavu PRIMA. Svýběrem vhodných produktů i případnými dotazy ochotně pomůže odborně vyškolený personál.
 
VEKRA na trhu vyniká širokým produktovým portfoliem, ale o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků.
 
Vsoučasné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.
 

Pro více informací prosím kontaktujte:

Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, vHusinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň