Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  09. 07. 2010    Začátek prázdnin v Karlových Varech s nově otevřenou prodejnou Vekra

VEKRA, nejsilnější domácí značka otvorových výplní, rozšiřuje síť prodejen po celé České republice. V nich nabízí zákazníkům své značkové produkty i profesionální služby. Od 1. července je návštěvníkům k dispozici rovněž prodejna v Karlových Varech.
Ta se nachází na adrese Chebská 355/49 v areálu ZEZAN (vstup z ulice Kapitána Jaroše). Přímo u prodejny je dostatek parkovacích míst, a pokud zákazník přijede MHD, pak autobusy č. 1 a 22 staví na zastávkách Sklářská a Moser, které jsou v těsné blízkosti areálu.
 
Jde o první prodejnu VEKRA v Karlovarském kraji. Vprůběhu letních měsíců se plánuje otevření další prodejny v Chebu.
 
„Zastoupení VEKRA v metropoli českého lázeňství dosud chybělo, proto jsme rádi, že tento stav je již minulostí,“ uvedl Albert Tošovský, regionální ředitel pro západní Čechy. „Jsme přesvědčeni, že zákazníci si k nám cestu najdou a budou více než spokojeni. Opravňuje nás ktomu kvalita našich produktů i servisu.“
 
Rozloha nově otevřeného obchodního zastoupení VEKRA činí téměř 120 m2, z toho většinu plochy tvoří showroom. Zákazníci mohou vybírat z rozsáhlého sortimentu oken i dveří včetně kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety, předokenní rolety či sítě proti hmyzu. Pro praktické vyzkoušení je zde řada vzorků – okna, dveře i balkonové sestavy. Konkrétně jde např. o plastové okno PREMIUM a okno EURO IV78 z exotického dřeva meranti, k dispozici jsou i vchodové dřevěné dveře EURO IV68, vchodové hliníkové dveře ALU AA720, posuvné dveře PVC Classic nebo plastová balkonová sestava PRIMA. S výběrem vhodných produktů i případnými dotazy ochotně pomůže zkušený odborný personál.
 
VEKRA vyniká širokým produktovým portfoliem, ale o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků.
 
V současné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.
 

Pro více informací prosím kontaktujte:

Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

 
O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň