Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  12. 07. 2010    VEKRA pokračuje v expanzi a rozšiřuje síť prodejen

VEKRA, nejsilnější domácí značka otvorových výplní, upevňuje svou pozici na trhu. Během prvního pololetí letošního roku otevřela v Čechách i na Moravě několik nových prodejen nabízejících zákazníkům značkové produkty i profesionální služby. Na druhé pololetí společnost plánuje otevření dalších prodejen a hledá pro spolupráci i nové partnery, kteří budou výrobky a služby značky VEKRA nabízet.
Během prvních šesti měsíců letošního roku navštívilo prodejny VEKRA po celé republice více než 20000 zákazníků. V uvedeném období byly otevřeny nové prodejny ve Zlíně, v Opavě, ve Znojmě, Žďáru nad Sázavou, Valašském Meziříčí a Svitavách. První červencový den navíc své brány zákazníkům otevřela velká prodejna v Karlových Varech, další se chystají v Chebu, Mikulově nebo Olomouci. Některé stávající prodejny prošly zásadní rekonstrukcí (např.vTeplicích), jiné se stěhovaly do nových, modernějších a více vyhovujících prostor (Jihlava, Chomutov či Prostějov).
 
„Otevíráme nové prodejny v regionech, kde se VEKRA vyznačuje tradičně silnou přítomností – příkladem může být Vysočina –, ale i tam, kde dosud neměla zastoupení, například v Karlovarském kraji. Dostupnost našich produktů a služeb pro zákazníky se tak z celorepublikové i lokální perspektivy neustále zlepšuje,“ prohlásil Jan Berger, obchodní ředitel.
 
Většinu plochy každé prodejny tvoří rozlehlý showroom, kde mohou zákazníci vybírat z bohatého sortimentu oken a dveří včetně kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety, předokenní rolety či sítě proti hmyzu. Pro praktické vyzkoušení jsou v každé prodejně vzorky různých typů oken, dveří i balkonových sestav – plastových, dřevěných a nezřídka i hliníkových. S výběrem vhodných produktů návštěvníkům pomůže zkušený odborně vyškolený personál.
 

VEKRA vyniká širokým produktovým portfoliem, o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků.

Vsoučasné době jsou produkty značky VEKRA nabízeny ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.
 

Pro více informací prosím kontaktujte:

Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň