Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  15. 09. 2010    V Chebu se otevírá nová prodejna značky VEKRA

VEKRA, nejsilnější domácí značka otvorových výplní, rozšiřuje síť obchodních zastoupení po celé České republice. V nich nabízí zákazníkům plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře VEKRA včetně všech profesionálních služeb souvisejících s výběrem oken i jejich montáží. Od poloviny září je návštěvníkům k dispozici také nově otevřená prodejna v Chebu.

 
Nachází se přímo v historickém centru města, na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad č. p. 479/34. Jde v pořadí o druhé obchodní zastoupení VEKRA v Karlovarském kraji. Nedávno, konkrétně 1.července, byla otevřena velká prodejna přímo v Karlových Varech.
„Ekonomicky silná oblast, kterou představuje západní cíp Čech, je pro značku VEKRA velmi perspektivní. A tak je zcela logické, že zde bude fungovat v krátké době již druhé obchodní zastoupení,“ uvedl Albert Tošovský, regionální ředitel pro západní Čechy. „Zákazníkům máme rozhodně co nabídnout, ať už jde o kvalitu produktů, montážních a servisních služeb nebo aktuálně možnost pořízení oken na splátky.“
 
 
Rozloha nově otevřené prodejny činí 75 m2. Zákazníci mohou vybírat z rozsáhlého sortimentu oken,dveří a balkonových sestav včetně kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety, předokenní rolety či sítě proti hmyzu. Pro praktické vyzkoušení je zde řada vzorků – zejména plastové, dřevěné a hliníkové profily. S výběrem vhodných produktů návštěvníkům poradí odborně vyškolený personál.
 
 
VEKRA vyniká širokým produktovým portfoliem, ale o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků. Navíc ti zákazníci, kteří momentálně nedisponují dostatečnou finanční hotovostí nebo nechtějí vynakládat našetřené úspory, nemusejí okna zaplatit v plné výši ihned, ale mohou je uhradit postupně v pravidelných splátkách.
 
 
Vsoučasné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, vHusinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň