Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  20. 09. 2010    Prodejna značky VEKRA nově i v Mikulově

VEKRA, nejsilnější domácí značka otvorových výplní, rozšiřuje síť obchodních zastoupení v Čechách i na Moravě. Zákazníkům v nich nabízí plastová, dřevěná, hliníková a dřevohliníková okna i dveře VEKRA včetně profesionálních služeb souvisejících s výběrem oken a jejich montáží. Návštěvníkům je nyní k dispozici také nově otevřená prodejna v Mikulově.

 
Nachází se přímo v centru města, na ulici Svobody č. p. 213/17. Nové obchodní zastoupení pokrývá z velké části oblast Hodonínska a Břeclavska a využívá i výhodné polohy Mikulova u hranic s Rakouskem.
„Nejbližší obchodní zastoupení VEKRA bylo dosud v Uherském Hradišti a pak v Brně, přitom jde o mikroregion velmi zajímavý a perspektivní,“ prohlásil Jan Berger, obchodní ředitel společnosti Window Holding . „Věříme proto, že prodejna v Mikulově zaplní prázdné místo a bude úspěšná. Zákazníkům máme opravdu co nabídnout – kromě kvalitních produktů a služeb aktuálně například možnost pořízení oken na splátky.“
 
 
Rozloha vlastní prodejny činí 40 m2, doplněna je skladovými prostory v suterénu. Zákazníci mohou vybírat z široké nabídky oken,dveří a balkonových sestav včetně příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety, předokenní rolety či sítě proti hmyzu. Pro praktické vyzkoušení je zde řada vzorků – mj. vchodové dveře EURO s výplní Martina 1, dvoukřídlé plastové okno VEKRA PREMIUM v dekoru bílá/ořech nebo plastové okno VEKRA PRIMA. S výběrem vhodných produktů návštěvníkům poradí odborný konzultant.
 
 
VEKRA vyniká komplexním produktovým portfoliem, ale o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků. Navíc ti zákazníci, kteří momentálně nedisponují dostatečnou finanční hotovostí nebo nechtějí vynakládat našetřené úspory, nemusejí okna zaplatit v plné výši ihned, ale mohou je uhradit postupně v pravidelných splátkách.
 
 
Vsoučasné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.

Pro více informací prosím kontaktujte:

 
Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň