Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  11. 10. 2010    Vekra otevírá prodejnu ve Frýdku Místku

VEKRA, nejsilnější domácí značka otvorových výplní, rozšiřuje síť obchodních zastoupení v Čechách i na Moravě. Zákazníkům v nich nabízí plastová, dřevěná, hliníková a dřevohliníková okna i dveře včetně profesionálních služeb souvisejících s výběrem oken a jejich montáží. VEKRA aktuálně otevírá novou prodejnu ve Frýdku-Místku.

 
Nalézá se v Havlíčkově ulici 233, poblíž hlavní silnice směřující do Frýdlantu nad Ostravicí. Možnost parkování pro motorizované návštěvníky je v bezprostřední blízkosti prodejny, místo je dobře dostupné i prostřednictvím veřejné dopravy.
 
„Jde sice o již šesté obchodní zastoupení VEKRA v Moravskoslezském kraji, ale první v okrese Frýdek-Místek, navíc dobře dostupné z okrajových částí okresu Karviná,“ uvedl regionální ředitel Jan Schauer. „Zákazníky chceme přesvědčit, že má smysl sem vážit cestu – nabízíme jim zaváděcí slevy a využít samozřejmě mohou i pořízení oken na splátky.“
 
 
Rozloha prodejny činí přibližně 50 m2. Zákazníci mohou vybírat z pestrého sortimentu oken,dveří a balkonových sestav včetně příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety nebo předokenní rolety. Pro praktické vyzkoušení je zde řada vzorků – mj. vchodové dveře CLASSIC v dekoru bílá/zlatý dub, jednokřídlé plastové okno VEKRA PREMIUM v dekoru bílá/ořech, dvoukřídlé plastové okno VEKRA CLASSIC v dekoru siena rosso/siena rosso, jednokřídlé hliníkové okno AA720Hi plus nebo plastová balkonová sestava s okenním profilem VEKRA PRIMA. S výběrem vhodných produktů návštěvníkům poradí odborný konzultant.
 
 
VEKRA se vyznačuje komplexním produktovým portfoliem, ale o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků. Navíc ti zákazníci, kteří momentálně nedisponují dostatečnou finanční hotovostí nebo nechtějí vynakládat našetřené úspory, nemusejí okna zaplatit v plné výši ihned, ale mohou je uhradit postupně v pravidelných splátkách.
 
 
Vsoučasné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň