Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  27. 10. 2010    VEKRA nabízí nový koncept partnerské spolupráce

VEKRA, nejsilnější domácí značka otvorových výplní, nabízí nový koncept spolupráce s obchodními partnery. Jde o tzv. VEKRA partnerství, které je založeno na principu franšízy. Partnerovi je poskytnuto zázemí velké a stabilní firmy včetně marketingové a technické podpory. První obchodní zastoupení tohoto typu bylo nově otevřeno ve Frýdku-Místku.

Koncept VEKRA partnerství je jedním ze způsobů spolupráce, které tato značka nabízí, založený na principu franšízy. Partner tak získá výhodu a možnost spojení se silnou a zavedenou značkou, přístup kjejímu know-how a je mu zajištěna maximální marketingová podpora v podobě propagačních materiálů a kampaní s celorepublikovým záběrem. Jeho prodejna je vybavena kompletním sortimentem výrobků značky VEKRA a obdrží plnou podporu při zřízení nového obchodního zastoupení i v podobě jednorázového finančního balíčku.

 
 Příslušný regionální ředitel zajišťuje rozvoj a vzdělávání partnera s následnou certifikací, je odpovědný za zavádění a realizaci konceptu VEKRA partnerství společně s partnerem a je kontaktní osobou za společnost Window Holding. Při řešení technicky složitějších zakázek včetně plnění požadavků na výrobu a montáž je navíc k dispozici i obchodně technický poradce společnosti.
 
 
„Kritéria při výběru potenciálního partnera jsou minimálně jeden rok zkušeností sprodejem otvorových výplní, živnostenské oprávnění či registrace právního subjektu, znalost trhu se stavebními výplněmi v daném regionu a samozřejmě obchodní talent,“ říká Miroslav Filip, ředitel externí obchodní sítě společnosti Window Holding. „První prodejna založená na novém konceptu byla začátkem října otevřena ve Frýdku-Místku. V současné době jednáme sněkolika dalšími kandidáty, cílem je pokrýt všechna okresní města a města nad 15 tisíc obyvatel. Nutno poznamenat, že zájem o tuto formu spolupráce je značný,“ dodává Miroslav Filip.

Rozloha prodejny ve Frýdku-Místku v Havlíčkově ulici činí přibližně 50 m2. Zákazníci si zde mohou vybírat z pestrého sortimentu oken,dveří a balkonových sestav včetně příslušenství. Pro praktické vyzkoušení je zde řada vzorků a svýběrem vhodných produktů návštěvníkům poradí odborný konzultant.

 
VEKRA vyniká širokým produktovým portfoliem, o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků.
 
 
Vsoučasné době jsou produkty značky VEKRA nabízeny ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.
Pro více informací prosím kontaktujte:

Markéta Šveňková, PR specialista

tel.: 725039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, vHusinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň