Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  02. 02. 2011    Změna na postu generálního ředitele

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Jan Tušl jmenován generálním ředitelem Window Holding

 

Praha, 3. 1. 2011 - Společnost Window Holding, česká jednička na trhu otvorových výplní, která sdružuje značky VEKRA, OTHERM a TWW, dnes oznámila, že novým generálním ředitelem se s platností od 1. ledna 2011 stal Jan Tušl. Na této pozici nahradil Milana Rusnáka, který ze společnosti odchází.

 

Nový generální ředitel Window Holding stál u zrodu společnosti od samého počátku. Přichází z pozice Managing Director ve společnosti Wood & Company, kde vedl projekt nákupu všech čtyř subjektů, které v rámci fúze vytvořily Window Holding: VEKRA, Otherm, Otherm Praha a TWW. Ve své funkci naváže na práci Milana Rusnáka s cílem zabezpečit kontinuitu směřování společnosti v době pokračující hospodářské recese ve stavebnictví a dále upevnit pozici jedničky na trhu.

 

Jan Tušl vystudoval Národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze a Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy.

 

 

O společnosti Window Holding a.s.:

Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Ve společnosti dohromady pracuje přibližně 1000 zaměstnanců.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň