Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  30. 03. 2012    ŽÁDEJTE CERTIFIKÁT PŮVODU OKEN

Společnost Window Holding a.s. zavádí pro zákazníky svých značek OTHERM a TWW nově CERTIFIKÁT GARANCE PŮVODU ZAKÁZKY. Tento certifikát obdrží zákazníci, kteří si koupí okna a dveře od partnerů společnosti Window Holding a.s., současně s dodávkou oken a dveří.

CERTIFIKÁT zákazníkům garantuje, že v případě zániku prodejce, přebírá závazek poskytnout na dodaná okna a dveře záruční a pozáruční servis přímo výrobce společnost Window Holding a.s. CERTIFIKÁT platí bez omezení a je možné uplatnit jej kdykoliv přímo u výrobce oken spol. Window Holding a.s. Certifikát současně zaručuje, že dodaná okna a dveře byly vyrobeny v České republice.

Zákazník se může na společnost Window Holding a.s. obrátit prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 183 572. Podrobné informace jsou uvedeny na stránkách www.windowholding.cz nebo na stránkách jednotlivých značek www.otherm.cz a www.twwokna.cz .

Okna a dveře značek OTHERM a TWW jsou výrobky od společnosti, která se o své zákazníky postará v každé situaci....návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň