Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  19. 06. 2012    Zaručeně česká okna

Společnost Window Holding a.s. se je zakládajícím členem Asociace českých výrobců oken www.acvov.cz. První z plánovaných aktivit asociace je projekt „Zaručeně česká okna“. Projekt si klade za cíl podpořit domácí výrobce oken a dveří proti levnému a často i nekvalitnímu dovozu ze zahraničí.

Zákazníci, kteří hledají potenciálního dodavatele oken a dveří se mohou pomocí jednoduchého nástroje na stránkách www.zaruceneceskaokna.cz vyhledat, zda jejich dodavatel je skutečně českým výrobcem oken.
Společnost Window Holding a.s. je spolu s dalšími 7 významnými výrobci oken a dveří v ČR zakládajícím členem Asociace českých výrobců oken. Toto profesní a zájmové sdružení sleduje zejména obecně prospěné cíle k ochraně zájmů zákazníků v oblasti otvorových výplní a podporu kvalitních českých výrobců.

V současné době, kdy se stavebnictví potýká s poklesem zakázek a český trh je doslova zaplavován levnými okny z dovozu, často velmi pochybné kvality je zcela nezbytné hájit domácí výrobce, jejichž cílem není jen okna zákazníkovi prodat, ale poskytnout mu také kvalitní služby, relevantní záruky a kompletní a dlouhodobý záruční a pozáruční servis.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň