Zákaznická linka
info linka 800 183 572
česká verze   english version   Deutsch Version
 
windowholding.cz >Pro média>Tiskové zprávy
Hledání:

novinka  17. 09. 2012    Vekra stavební staví kvalitní dřevostavby na klíč

Vekra stavební je dlouholetým partnerem značky Vekra. Společnost je známá zejména díky svým kvalitním službám v oblasti výměny a montáže oken, ale renomé si za patnáct let působení na trhu získala také jako spolehlivý realizátor kompletních revitalizací bytových a panelových domů. V segmentu revitalizací patří mezi nejvýznamnější dodavatele v ČR.Nyní přichází Vekra stavební s novinkou. Od letošního roku zajišťuje dodávku dřevostaveb na klíč. Pod značkou NICEWOOD společnost nabízí dřevostavby, které splňují velmi náročná kriteria na kvalitu a úsporné bydlení. Značka působí úspěšně na trhu již několik let, spojením s odborně i finančně silným partnerem získala zázemí, které výrazně posílí její další rozvoj.

Hlavní předností novostaveb NICEWOOD od společnosti Vekra stavební je kromě vysokého standardu kvality a řemeslného provedení také příznivá cena a podmínky výstavby. Použitá technologie umožňuje stavět domy za mnohem nižší cenu než je běžné a navíc v krátkých termínech. Navíc společnost poskytuje nadstandardní 30 letou záruku na konstrukci domu a tříletou záruku na montáž

Vekra stavební poskytuje zákazníkům kompletní služby na klíč, a to i včetně zajištění pozemku i všech potřebných povolení a zajištění získání výhodné hypotéky či úvěru ze stavebního spoření. 

Zájemci o dřevostavby, ale nejenom oni, se mohou od 10.10.2012 prohlédnout nově otevřený vzorový dům v Šestajovicích u Prahy v ulici U Váhy. Přímo na místě mohou vidět jeden ze základních typů domů z nabídky NICEWOOD, a to patrový dům NICEWOOD NW97. Návštěvníci získají kompletní informace nejenom technického charakteru, ale také informace o možnostech výstavby a dalších službách společnosti Vekra stavební – divize dřevostavby NICEWOOD.

Volbou prověřeného dodavatele společnosti Vekra stavební získají zákazníci jistotu, že za své peníze dostanou dům pro kvalitní bydlení, a to již do dvou měsíců od uzavření smlouvy.

Dřevostavby NICEWOOD od společnosti Vekra stavební to je kvalita, serióznost a jistota správné investice do bydlení.


...návrat zpět

Window Holding
© Copyright Window Holding 2008-2021
Všechna práva vyhrazena
edited by n.e.s.p.i.
KONTAKTNÍ INFORMACE
Hlavní 456 bezplatná linka: 800 777 666
250 89 Lázně Toušeň